ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

3154

Drodzy Kresowianie i sympatycy Kresów

trwająca od wielu miesięcy pandemia spowodowana koronawirusem jest dla nas wszystkich bardzo męcząca. Brak kontaktów, naszych comiesięcznych spotkań, prelekcji to duża strata dla naszego środowiska. Nie spotkamy się na naszym „Kresowym Opłatku”,  który organizowany był każdego roku w styczniu, od początku istnienia naszego Towarzystwa. Dlatego z nadzieją, że ten trudny okres się skończy i życie nasze powróci do normalności, składamy serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.  Niech ta nadzieja na lepsze jutro pozwoli Państwu miło spędzić te  Święta, bo to też nasza piękna polska tradycja. 

Niebawem wraz z naszymi bliskimi po raz kolejny spotkamy się przy wigilijnym stole. Będzie to z pewnością czas wzruszeń, radości, miłości i dzielenia się opłatkiem. Choć ze względu na odległość, nie ze wszystkimi będziemy mieli okazję się nim przełamać. Niech te Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju i radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnieniem od codziennych obowiązków. Magia świąt niech  zjedna wszystkich.

Otwórzmy swoje serca dla tych, którzy są z nami i z czułością wspomnijmy tych co już odeszli. 

Nadchodzący Nowy Rok 2021 niech przyniesie wszystkim wiele radości, wytrwałości, samych słonecznych dni i spełnienie najskrytszych marzeń. 

                                                                                                              życzy

                                                                     Zarząd Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów

                                                                         Południowo – Wschodnich , oddział w Opolu